Чемпіонат України з пляжного волейболу запоріжці завершили повним комплектом нагород

У Шостці відбувся заключний тур чемпіонату України з пляжного волейболу серед чоловічих та жіночих команд.

У змаганнях жінок, де змагалося 15 пар, Запоріжжя представили три команди.

Валетина Давідова / Євгенія Щипкова впевнено дісталися півфіналу змагань, де несподівано програли парі київсько-сумській парі Луніна / Самодай 0:2 (11:21, 11   :21). В матчі за третє місце запоріжанки в цікавому протистоянні обійшли пару ці столиці  Чередніченко / Шумейко 2:1 (20:22, 21:9, 15:10). Перше місце у дуета Луніна / Самодай, який в фіналі обійшов столичних сестер Махно 2:1.

Запорізька пара Олександра Кутнякова / Ангелiна Хмiль стала дев’ятою, Iрина Федорова / Веронiка Жуковапосіли тринадцяте місце.

В змаганнях чоловіків п’ять, з шістнадцяти пар, мали у своєму складі представників Запоріжжя. Півфіналу дісталися три з них.

Лідери  національного рейтингу Владислав Ємельянчик / Сергій Попов за вихід до фіналу були сильнішими пари Бокшан / Скукіс 2:0 (21:14, 21:14).

А пара Тимофій Полуян / Денис Денисенко (Харків-Запоріжжя) здолала команду Владислав Паленко / Святослав Карвацький (Запоріжжя-Київ) з таким же рахунком 2:0 (21:14, 21:14).

У фіналі Ємельянчик / Попов всуху виграли у пари  Полуян / Денисенко 2:0 (21:17, 21:10).

А в матчі за бронзу Паленко / Карвацький поступилися команді Бокшан / Скукіс (Ужгоро-Свалява) 0:2 (14:21, 14:21).

Таким чином на п’єдесталі пошани останнього туру національних змагань опинилося троє запоріжців Владислав Ємельянчик / Сергій Попов – золото, Денис Денисенко – срібло. Владислав Паленко став четвертим, а Микола Бабіч / Євген Журавель посіли п’яте місце.