Запоріжці стали шестиразовими чемпіонами Європи з веслування на драгонботах

У німецькому місті Бранденбург проходив чемпіонат Європи з веслування на човнах “Дракон” серед юнаків, юніорів, молоді та дорослих. Участь у змаганнях взяли майже півтори тисячі спортсменів з 18 країн континенту, з них 81 — представляв Україну. Здобувши 31 комплект медалей, «синьо-жовті» посіли друге командне місце. Сім разів відзначилися у складі української збірної вихованці ЗТУ Сергія Снєжка – Денис Давидов та Дмитро Кряж з енергодару. Хлопці вибороли по шість золотих медалей, та по одній срібній.

Чемпіонами Європи енергодарівці стали у змаганнях молоді U24, човен small (10) open – на дистанціях 200, 500 та 1000 м. На човні standard  (20) mixed – дистанції 1000 та 2000 м, та серед дорослих на човні standard  (20) premiers open- дистанція 500 м. У класі open, човен  standard  (20) спортсмени посіли друге місце на 200-метрівці.