На чемпіонаті Європи з легкої атлетики в Берліні запоріжцям поки не щастить

Представники Запорізької області стартували на чемпіонаті Європи з легкої атлетики, що триває у Берліні. Анастасія Бризгіна на дистанції 400 м не зуміла подолати кваліфікаційний раунд, у своєму забігу дівчина фінішувала сьомою (53,62). Результат Анастасії у загальному заліку став 29-м. Шанс поборотися за нагороди першості континенту, сподіваємось, Анастасія отримає у складі естафети 4Х400 м. Остаточний склад команди тренерських склад поки що не оголосив, але Бризгіна серед претендентів.

Цього ж дня намагався пробитися до фіналу чемпіонату Європи наш метальник Юрій Кушнірук. З результатом 73, 79 м він посів 22 місце.

Сьогодні у секторі метання списа серед жінок змагатиметься ще одна запоріжанка – Ганна Гацько-Федусова.