Лев Кірпік зупинився за крок від медалі чемпіонату Європи

В італійському містечку Ауронцо-ді-Кадоре відбувся дня чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед молоді та юніорів. У складі збірної України участь у змаганнях взяв вихованець запорізької ДЮСШ «Локомотив» Лев Кірпік, який разом з Владом Братащуком (Дубно) виступав у складі каное-двійки.

Наша двійка впевнено подолала стадію кваліфікації, і  з першого місця вийшла одразу до фіналу, показавши результат 00:03:53.194.

Фіналі нашим хлопцям зовсім трохи не вистачило аби піднятися на п’єдестале пошани. Лев та Влад фінішували четвертими, показавши результат 00:03:48.335.

Золото здобув чеський дует  Jiri MINARIK/Jiri ZALUBIL (00:03:45.842), срібло завоювали білоруси Aliaksandr HATALSKI/Vitali ASETSKI (00:03:46.798), бронза у росіян Sergei NEMOV/Kirill ROMANOV (00:03:48.218).

Враженнями про свій перши виступ на чемпіонаті Європи Лев Кірпік поділився у соціальних мережах:

Итак, первый старт международного сезона…Первая проба пера,мы проверили свои силы и силы соперников,могу сделать вывод ,слабых-нет,но мы тоже сильные. Сегодня мы показали свой максимум на данный момент, дальше только вперёд, только работать,никаких остановок «NEVER GIVE UP».И пусть сегодня нас от медальной церемонии отделили 13 сотых секунды,но мы получили опыт, и хороший пинок под «зад» Waiting For me into Bulgaria 🇧🇬,I’ll be back!