"Ферро" взял реванш у МБК "Николаев"

Корабелов победили на их же площадке

МБК «Миколаїв» — «ФЕРРО-ЗНТУ». 76:93 (19:28, 19:18, 21:24, 17:23). Миколаїв. 29 березня. Палац спорту «Надія». 1600 глядачів.
Судді: Б. Шульга, В. Ісаченко, О. Доценко.
МБК «Миколаїв»: Вон (10 + 5 підбирань + 8 передач), Яйло (2), Кривич (11), Макклінток (11 + 5 підбирань), Корочкін (2); Гілевич (15), Онуфрієв (6), Грін (11 + 5 підбирань), Шундель (8).
«ФЕРРО-ЗНТУ»: Дикий, Шеппелл (25 + 16 підбирань + 5 передач), Кулпеппер (21), Хантер (11 + 6 підбирань), Буцький (7); Рибалко (3), Чумаков, Кондрусевич (12 + 5 підбирань), Лебединцев, Гуінн (14 + 5 підбирань).
Кидки з гри: 2-очкові – 21/39 – 24/46, 3-очкові – 8/19 – 7/20. Штрафні кидки: 10/15 – 24/32. Підбирання м’яча: 20/10 – 20/18.
Захопивши ініціативу ще в першій чверті, «Ферро-ЗНТУ» здобув перемогу над «Миколаєвом» із рахунком 93-76, а Джеремі Шеппелл став найкращим гравцем зустрічі, відзначившись вражаючим дабл-даблом (25 очок + 16 підбирань), і крім того, п’ять разів «асистувавши» партнерам. Відзначимо й те, що стрімкому захисникові запоріжців підкорився рекорд сезону за кількістю відскоків на чужому щиті (11).
Саме активність Джеремі Шеппелла, який до великої перерви записав на свій рахунок 12 очок й 11 відскоків, і Ренді Кулпеппера, що здобув 10 очок, забезпечила «Ферро-ЗНТУ» доволі комфортну перевагу в рахунку. І хоча до кінця першої половини гості дозволили «корабелам» скоротити відставання, саме вони вирушили на відпочинок у якості лідера – 38-46.
Триочкові кидки Олександра Рибалка, Вінсента Хантера та Георгія Кондрусевича, а також влучні «постріли»Джеремі Шеппелла із середньої дистанції вже на старті другої половини дозволили запорізькій команді повести +20. Незважаючи на спроби господарів паркету наблизитися до суперника, підопічні Кирила Большакова довели матч до впевненої перемоги, узявши таким чином реванш за поразки у першому та другому колах.

МБК «Миколаїв» — «ФЕРРО-ЗНТУ». 76:93 (19:28, 19:18, 21:24, 17:23).

Миколаїв. 29 березня. Палац спорту «Надія». 1600 глядачів.

вони вирушили на відпочинок у якості лідера – 38-46.