Дублеры "Ферро" обыграли лидера

Запорожцы победили молодежный состав  БК «Киев» — 82:66

«Ферро-ЗНТУ» (Запоріжжя) – БК «Київ» (Київ) — 82:66 (12:10, 20:27, 21:19, 29:10)

Запоріжжя. 17 жовтня. Спорткомплекс ЗНТУ.
«Ферро-ЗНТУ»: Вікторов (18 + 2 передачі), Бєляєв (4), Черповський (6 + 7 підбирань + 4 блок-шоти), Саєнко (2), Федоров (6); Юрченко (4), Тимощук (11 + 3 підбирання + 4 передачі), Онищенко (19 + 3 підбирання + 4 передачі), Козловець (12 + 11 підбирань + 1 передача).

БК «Київ»: Челован (4), Сулима (6 + 8 підбирань), Ларін (8 + 5 підбирань), Вірастюк (2), Марченко (2); Сандул, Тищенко (24 + 15 підбирань + 1 передача), Новиков (12 + 1 підбирання + 3 передачі), Гусєв (2), Мазнєв (6).

БК «Київ» приїхав до Запоріжжя в ранзі лідера турніру дублерів і прагнув довести, що чотири перемоги поспіль на стартовому відрізку чемпіонату цілковита закономірність. У дебюті зустрічі обидві команди переважно приділяли увагу захистові, тому й рахунок першої чверті засвідчив незначну перевагу господарів. А в другій 10-хвилинці гостям вдалося перехопити ініціативу за рахунок результативної й вдалої гри під щитами Олександра Тищенка. Тож на велику перерву кияни пішли, маючи перевагу в п’ять очок.

Однак запоріжці й не думали уповати на милість лідера. Протягом перших трьох хвилин третьої чверті вони скоротили відставання до мінімуму, і хоча надалі киянам вдалося знову відірватися на 8 пунктів (45:37), злам у гру вніс капітан «Ферро-ЗНТУ» Кирило Вікторов. Саме завдяки його зусиллям господарям вдалося вирвати перемогу в цьому періоді.
А в заключній чверті перевага молодих запоріжців уже не викликала сумнівів. Після влучання Сергія Федорова вони вийшли вперед, цей почин підтримали Вадим Онищенко і Максим Козловець, а потім розгром киян «трюльниками» довершив Кирило Вікторов.

Олексій РЕВА, старший тренер дублюючого складу «Ферро-ЗНТУ»:
— Я задоволений грою своїх підопічних, які проявили справжній бійцівський характер. Дозволивши киянам розгулятися в першій половині, наша команда чітко зіграла в захисті у третій та четвертій 10-хвлинках. Окремо відзначу внесок у цю перемогу Вікторова, котрий провів на майданчику лише 16 хвилин, але зіграв дуже продуктивно. На схвальний відгук заслуговують також Онищенко і Козловець.