Запорізький борець Парвіз Насібов став чемпіоном Кубка світу серед студентів

Представники запорізьких університетів мають вже три медалі Кубку світу з єдиноборств серед студентів, що триває у турецькому місті Самсуні.

Чемпіоном змагань у таіландському боксі став студент ЗНУ Олександр Єфіменко. Срібним призером став ще один студент ЗНУ борець греко-римського стилю Юрій Дорогань.

Сьогодні всі чекали на нагороду студентського Кубка світу з єдиноборств від запоріжця Парвіза Насібова. Адже студент запорізького Класичного приватного університету є Заслуженим майстром спорту України з греко-римської боротьби і срібним призером Олімпійських Ігор 2020 в Токіо.

І Парвіз не підвів наші очікування. У ваговій категорії до 72 кг запорізький студент впевнено дістався фіналу, а в поєдинку за золото, як і на Олімпіаді, проявив сталевий характер і вигравши у важкому, нервовому фінальному поєдинку у грузинського борця Абуладзе 10:5, завоював золоту медаль Кубка світу FISU!