Марина Черняк виборола бронзу Гран-Прі Ташкент

Успішно стартувала на турнірі престижної міжнародної серії Гран-Прі запорізька дзюдоїстка Марина Черняк. У ваговій категорії до 48 кг спортсменка провела п’ять поєдинків і виборола бронзову нагороду! Вигравши у суперниць  з Італії та Венесуели, Марина поступилася російській спортсменці Сабіні Гіліазовій, яка згодом виборола перше місце. Ця невдача відправила Марину у втішний раунд, де здобувши звитяги над спортсменками Бельгії та Індії, вихованка Андрія Бондарчука виборола бронзову нагороду!

Зауважимо, що для Черняк то вже третя нагорода на турнірах із серії Ґран-прі у 2019 році. У січні Марина була срібною в Тель-Авіві, а в липні вигравала бронзу в Будапешті.

Вітаємо Марину, та зичимо успіху її сестрі Інні, яка цими днями там же у Ташкенті боротиметься за медалі міжнародного турніру серед спортсменів з вадами зору.