Запорізькі паралімпійці вибороли чотири золота на чемпіонаті України з легкої атлетики

Бахмут приймає чемпіонат України з легкої атлетики, серед спортсменів параолімпійської категорії. Високий клас підтверджують на змаганнях запорізькі метальники.

У штовханні ядра, серед чоловіків групи F 36, золото виборов  Микола Діброва, з результатом 13м 62см. А також став переможцем чемпіонату України у секторі метання диска — 37м90 см.

Ще один лідер збірної Запорізької області Марія Помазан стала чемпіонкою України у секторі штовхання ядра, с результатом 12м 86см, та виграла метання диска — 28м 14см.

За результатами чемпіонату України обидва спортсмени відібралися на чемпіонат світу, який восени відбудеться в Дубаї.