Запорізькі волейболістки вдруге за сезон вибороли медалі міжнародної серії EEVZA

У грузинському Батумі, відбувся останній тур цьогорічної першості східно-європейської  асоціації пляжного волейболу EEVZA, серед спортсменів до 18 років.

У змаганнях дівчат пройти до фіналу зуміла запорізька пара Ангеліна Хміль / Тетяна Лазаренко – на шляху до якого запоріжанки виграли чотири зустрічі. І лише у фіналі Ангеліта та Тетяна зазнали поразки, програвши росіянкам Ольга Мотрич / Єлизавета Терентєва 0:2.

Round 1

Mukasashvili/Tchelidze GEO [9]           Lazarenko/Khmil UKR [8] 0-2 (8-21, 7-21)

Round 2

Tsotsonava/Palavandishvili GEO [1]    Lazarenko/Khmil UKR [8] 0-2 (13-21, 10-21)

Round 3

Lazarenko/Khmil UKR [8] Sviridova, E./Katser RUS [5]       2-1 (21-13, 19-21, 15-9)

Semifinals

Lazarenko/Khmil UKR [8] Siakretava/Chabai BLR [3]          2-1 (21-19, 11-21, 15-5)

Final 1st Place

Lazarenko/Khmil UKR [8] Motrich/Terenteva RUS [10]     0-2 (18-21, 11-21)

Таким чином запоріжанки вдруге у цьому сезоні стали медалістами турніру серії EEVZA – у липні вони були чемпіонками таких змагань, а цього разу привезли додому срібло.

Ще одна запоріжанка, Олександра Кутнякова, у Ьаиумі стала сьомою, виступаючи в парі з Анною Шумейко.