Запорізькі гандболісти, у складі збірної України, стартували у відборі на Євро 2020

Збірна України в стартовому турі відбору на чемпіонат Європи-2020 на виїзді поступилась головному фавориту нашої групи — збірній Данії 24:30.

Команда Сергія Бебешка, у складі якої і десятеро представників запорізьких клубів чинила гідний супротив олімпійським чемпіонам Ріо-2016 . Українці грали швидко і вели в рахунку 12:10. Проте невдале завершення нашою командою першого тайму і проблеми на початку другого дозволили суперниками захопити ініціативу. Зростання переваги господарів у рахунку вдалось зупинити, коли Геннадій Комок на кілька хвилин закрив ворота українців на замок. Ще більш ефектно відіграв голкіпер Данії Ніклас Ландін, який неодноразово відбивав м’ячі після кидків впритул. Саме Ландіна-старшого було визнано найкращим гравцем у складі господарів. В українській збірній організатори виділили Олександра Кириленка. А найкращим снайпером у гостей став Сергій Онуфрієнко – 5 голів.
Збірна України продемонструвала обнадійливу гру перед домашньою зустріччю з основним конкурентом. 28 жовтня наша команда в Сумах на арені СумДУ о 18.30 прийматиме Чорногорію, яка сенсаційно не зуміла переграти Фарерські острови – (24:24).
Данія – Україна 30:24 (12:12)