Запорожцы вырвали победу за 10 секунд до конца встречи

«Хімік» (Южний) – «Ферро-ЗНТУ» (Запоріжжя). 80:82 (22:21, 19:14, 18:28, 21:19).

«Хімік»: Оснач, Тихонов (10 + 5 підбирань), Майоров (14), Моторчук (14), Прокопенко (12); Дранченко (14 + 5 передач), Рябчук (3), Сапсай (3), Бєліков (2), Пустовий (4 + 5 підбирань), Мякінін (4).

«Ферро-ЗНТУ»: Вікторов (17), Тимощук (7 + 6 підбирань + 8 передач), Бєляєв (9), Козловець (8 + 6 підбирань), Череповський (10 + 9 підбирань); Онищенко (13 + 5 підбирань), Гарбарчук (6), Саєнко (4), Алексейчик (8).

Кидки з гри: 2-очкові – 22/44 – 18/31, 3-очкові – 8/21 – 14/35.

Штрафні кидки: 12/16 – 4/9.

Підбирання м’яча: 21/10 – 24/14.

Події першої половини матчу склалися не на користь гостей. Однак у третьому періоді підопічні Олексія Реви та Юрія Дудника спромоглися не тільки наздогнати суперників, а й віддалитися на 4 пункти.

Напружено проходила заключна чверть зустрічі. За 10 секунд до її закінчення – 80:77 на користь «Хіміка». Здавалося, господарі мали всі шанси, щоб здобути перемогу, гості ж плекали надію на овертайм. Та іншої думки були капітан запоріжців Кирило Вікторов і Вадим Онищенко. Спочатку перший «трюльником» встановив рівновагу, а другий влучним двоочковим кидком приніс своїй команді вольову перемогу.