Олімпійський день завітав і до Василівки

vasilНа стадіоні КЗ «ФОК «Таврія» пройшли районні змагання «Веселі старти»  серед дітей 1-4 класів загальноосвітніх навчальних шкіл Василівського району присвячені Олімпійському руху в Україні.  Змагання проходили під керівництвом голови КЗ «ФОК «Таврія» Романом Білки спільно з головою правління спортивного клубу  «ХортА» Антоном Карнаухом.

Головною метою було широке залучення дітей до фізичної культури, формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров’я учнів.

У змаганнях приймало участь 4 команди: КЗ «Василівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1», КЗ «Василівська гімназія «Сузір’я», КЗ «Василівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3» та КЗ «Дніпрорудненська ЗОШ І-ІІІ ст. «Талант».  В програмі змагань було 8 естафет. Команди складалися з 12 учасників: 6 дівчат та 6 хлопців.

У запеклій боротьбі набравши 18 очок командами переможницями стали 2 команди КЗ «Василівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1» та КЗ «Василівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3»; ІІ місце у команди КЗ «Дніпрорудненська ЗОШ І-ІІІ ст. «Талант» (19 очок), ІІІ місце посіла команда КЗ «Василівська гімназія «Сузір’я» (20 очок).

Крім командних змагань проходили ще конкурсні індивідуальні змагання:

Конкурс «Найкращий стрибун» (стрибки на скакалці за 30 секунд) переможці: серед дівчат Сердюк Катерина з результатом 79 стрибки, серед хлопців Котузняк Кирило з результатом 60 стрибків.

Конкурс «Найсильніший» (підтягування на поперечині) переможцем став Владіміров Микита з результатом 26 підтягувань.

Конкурс «Малюнків на асфальті» переможці: Собецька Вікторія, Шегурова Дар’я, Баришніков Олександр та  Безуглий Максим.

– У конкурсі питань на олімпійську тематику переможцями були: Хороль Микита, Чабан Софія, Вавілов Вадим, Собецька Вікторія та Новіков Дмитро.

Команди переможниці та призери отримали грамоти та кубки. Всі переможці конкурсів отримали цінні призи. А всі учасники та глядачі заряд бадьорості, багато гарних емоцій та солодкі призи.

Дякуємо  голові правління спортивного клубу “ХортА” Антону Карнауху за надану фінансову допомогу для проведення спортивного свята.