«ФЕРРО-ЗНТУ» — БК «Донецьк». 91:83 (21:22, 18;19, 27:23, 25:19).

Запоріжжя. 17 листопада. Палац спорту ПАТ «ЗАБ». 1019 глядачів.

Судді: Б. Шульга, С. Чайковський, А. Бабік.

«ФЕРРО-ЗНТУ»: Дикий (3), Лебединцев (4), Шеппелл (22 + 7 підбирань), Мур (9 + 5 підбирань), Кулпеппер (30); Рибалко (6), Змитрович, Гуінн (4 + 9 підбирань), Вернер (12 + 5 підбирань), Буцький (1).

БК «Донецьк»: Фішер (19 + 5 підбирань), Стояновськи (2), Липовий (3), Перкінс (11 + 7 передач), Іванов (3); Лукашов (11), Сонгайла (18 + 6 підбирань), Малиш (2), Пустозвонов (14), Конате.

Кидки з гри: 2-очкові – 19/38 – 24/40, 3-очкові – 7/24 – 7/20. Штрафні кидки: 32/40 – 14/17. Підбирання м’яча: 23/12 – 23/8.

Донецький клуб привіз до Запоріжжя десятьох гравців, серед яких  глядачі не побачили головних «винуватців» фіаско «ФЕРРО-ЗНТУ» в матчі першого кола – Каррі, Раденовича і Глєбова. Проте й без них гості являли грізну силу, яка спромоглася виграти дві перші чверті. Щоправда, протягом стартових чотирьох хвилин ініціативою володіли господарі, серед яких продуктивними діями виділявся не тільки головний бомбардир команди Ренді Кулпеппер, а й Андрій Лебединцев. Та після влучання з-за дуги Дорона Перкінса рахунок став нічийним – 10:10. І, хоч надалі запоріжцям двічі вдавалося відриватися на 7 пунктів (19:12, 21:14), на передостанній хвилині литовський легіонер «Донецька» Даріус Сонгайла зафіксував перемогу своєї команди в цій чверті.

Друга десятихвилинка проходила в напруженій боротьбі. У донеччан роль першої скрипки виконував згадуваний Сонгайла, котрий довів свій особистий рахунок до 12 пунктів, а у вирішальні моменті свої бомбардирські якості демонстрували Масксим Пустозвонов та Дорон Перкінс. Серед підопічних Кирила Большакова виділявся Джеремі Шеппелл, який після невиразних дій у кількох останніх матчах повернув притаманну йому гру (у першій половині матчу він назбирав 11 очок. На 17-й хвилині матчу, після стрімкого проходу Шеппелла запоріжцям вдалося створити п’ятиочкову перевагу, але шестиочкова серія Сонгайли гарантувала гостям перемогу і в цій чверті.

Не менш напруженим був і третій період. Донеччанам, серед яких цих хвилин виділявся гігант Діор Фішер на 25-у хвилину зустрічі вдалося створити дев’ятиочкову перевагу – 56:47. Та варто було гостям втратити через перебір фолів Войдана Стояновськи, як реактивний Ренді Кулпеппер, змушуючи суперників нервувати і порушувати правила, протягом однієї хвилини заробив десять (!) очок, а загалом у цій чверті він поповнив свій актив 17 пунктами.

Заключну десятихвилинку суперники розпочинали за рахунку 66:64 на користь господарів. Та на 5-й хвилині чверті Фішер, якому з 19 очками судилося стати найвлучнішим гравцем «Донецька», вивів свою команду вперед – 75:74. Втім, це був останній успіх команди Хосепа Беррокаля. Запоріжці, серед яких у цей відрізок наче не відчували втоми Деніел Вернер і Джеремі Шеппелл (останній став найефективнішим гравцем матчу), а під завісу зустрічі і Кемерон Мур, потужно провели залишок ігрового часу і здобули вольову перемогу, взявши реванш над чемпіоном.