«Хімік» (Южне) – «ФЕРРО-ЗНТУ» (Запоріжжя). 87:79 (26:21, 27:17, 16:20, 18:21).

Южне. 14 жовтня. ФСК «Олімп». 1000 глядачів.

Судді: В. Ісаченко, Р. Пономаренко, А. Тихонов.

«Хімік»: Лешич (27 + 12 підбирань), Рябчук, Гудрідж (6 + 7 підбирань), Сизов, Джозеф (7 + 5 підбирань); Попов (10 + 5 передач), Шехович (13 + 8 підбирань), Коваленко (12), Дін (6 + 7 підбирань + 7 передач), Завадський (6).

«ФЕРРО-ЗНТУ»: Дикий, Лебединцев (3), Шеппелл (19 + 8 підбирань + 5 передач), Мур (11 + 7 підбирань), Кулпеппер (27); Рибалко (1), Гуінн (15), Вернер (3), Тимощук, Буцький.

Кидки з гри: 2-очкові – 22/52 – 23/46, 3-очкові – 7/17 – 4/25. Штрафні кидки: 22/27 – 21/26. Підбирання м’яча: 32/21 – 22/12.

Розпочавши матч доволі впевнено й довівши свою перевагу до 6 пунктів (14:8), гості дозволили суперникам «прокинутися». «Хімік», у лавах якого результативною грою виділявся серб Сава Лешич, узяв на озброєння тактику… запоріжців: швидкі атаки, щільний захист, відчайдушна боротьба за кожний м’яч. У підсумку першу чверть «ФЕРРО-ЗНТУ» програв – 21:26.

Та найгірше чекало нашу команду в провальній другій чверті, коли відрив южненців сягнув 17 очок, а їхня перевага у боротьбі під щитами була незаперечною – 29:13. Тож на велику перерву команди пішли за рахунку 53:38 на користь «Хіміка».

У другій половині зустрічі гості, нарешті, проявили характер, вигравши і третю, і заключну чверть. Їм вдалося скоротити відставання до 5 пунктів, але прикрі помилки, перш за все, втрати м’яча, не дозволили перевести матч у овертайм. Мабуть, це був день «Хіміка».