Запорізький плавець Сергій Шевцов вийшов до півфіналу чемпіонату Європи

На чемпіонаті Європи з водних видів спорту в Будапешті (Угорщина) триває турнір з плавання. Запорізький плавець Сергій Шевцов в попередніх запливів чоловіків на 100 метрів вільним стилем вийшов до півфіналу змагань. У своєму запливі Шевцов фінішував шостим, показавши загальний 21-й час (49,02 секунди).

Також напередодні Сергій Шевцов показав 14-й результат у складі чоловічої естафети 4х100м вільним стилем. Української команда (Нестеркін В — 49.79, Шевцов С — 48.18, Линник І — 50.04, Бондар А — 50.03) фінішувала з часом  3: 18.04.

Ще один запоріжець, Сергій Фролов на дистанції 1500 метрів вільним стилем зупинився за крок від фіналу, Фролов фінішував з дев’ятим результатом (15.10,41). У фіналі Україну представить Михайло Романчук, який у своєму запливі став першим, показавши загальний перший час (14 хвилин 52,07 секунди).