Запоріжці вибороли ще шість призових місць у другий день командного чемпіонату України з легкої атлетики

У Луцьку добіг завершення командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді і чемпіонат України з багатоборства. До десяти нагород, зароблених вчора, ще шість додали представники Федерації легкої атлетики Запорізької області.

Нагороди Чемпіонату України з легкоатлетичного багатоборства здобули запорожці.

Анна Касьянова виграла змагання семиборок, набравши 5952 очок. Зазначимо, що перед заключним видом програми досвідчена запорізька спортсменка йшла на другій позиції, втім на 800-метрівці зуміла набрати потрібні очки, і виборола перше місце! Результати другого дня по видам: стрибки у довжину 5.88, метання списа 41.53, 800 м — 2:16.78

Артур Суюнов посів третє місце у десятиборстві, набравши  6523 очок. Результати другого дня по видам: 110 м з\б 16.06,метання диска 33.14 м, стрибки з жердиною 4.10 м, метання списа 51.21 м, біг 1500 м 4:59.55

Олександр Болілий став п’ятим серед дорослих з сумою 5161 очок, і виборов перше місце серед молоді. Результати по видам: 110 м з\б 17.01,метання диска 26.21 PB, стрибки з жердиною 3.30 м PB, метання списа 36.57 PB, біг 1500 м — 5:01.09 PB.

Вікторія Ратнікова, яка вчора оформила золотий дубль на стометрівці, та двічі оновлювала особистий рекорд, знов порадувала на дистанції 200 м. У фіналі Вікторія стала другою серед дорослих — з кращим особистим досягненням 24.00  сек, та виборола перше місце серед молоді.

В бігу на 800 м третє місце посіла Анастасія Рємєнь —  2:05.69, одразу за нею, четвертою, фінішувала Катерина Климюк — 2:06.19 PB.

У секторі потрійного стрибка Анна Глигало також встановила особистий рекорд — 12.38 м. Це принесло запорізькій спортсменці четверте місце серед молоді і восьме серед дорослих.

Запорізькі хлопці на цій дистанції 200 м ї показали такі результати: Павло Котенко 22.73 сек PB, Артем Куделя — 23.33 сек PB.