"Ферро" одержал вторую победу над "Химиком" в четвертьфинальной серии

Запорожцы не ставили хозяевам площадки никаких шансов
«Хімік» (Южний) – «ФЕРРО-ЗНТУ» (Запоріжжя). 76:93 (16:25, 13:18, 29:22, 27:28). Южний. 19 квітня. ФСК «Олімп». 800 глядачів.
Судді: С. Защук, В. Ісаченко, О. Широбоков.
«Хімік»: Сизов (3), Мілетич (14), Мак Гі (21), Пустовий, Мітчелл (7); Попов (10 + 5 підбирань), Мальчевський (6), Прокопенко (3), Завадський, Террі (1), Яковлєв (11 + 6 підбирань).
«ФЕРРО-ЗНТУ»: Дикий (1), Шеппелл (13 + 5 підбирань), Кулреппер (18), Хантер (15), Буцький (7 + 6 передач); Рибалко (11), Кондрусевич (11 + 5 підбирань), Лебединцев (3), Гуінн (14 + 5 підбирань).
Кидки з гри: 2-очкові – 19/41 – 21/43, 3-очкові – 4/13 – 11/18. Штрафні кидки: 26/35 – 18/26. Підбирання м’яча: 24/13 – 18/7.
Здобувши переконливу перемогу в другому матчі з «Хіміком», «ФЕРРО-ЗНТУ» зміцнив свою перевагу в чвертьфінальній серії – 2:0. Захопивши лідерство ще в першій чверті, протягом наступних десяти хвилин підопічні Кирила Большакова збільшили власну перевагу до чотирнадцяти пунктів і пішли на велику перерву за рахунку 43:29. Багато в чому цьому посприяла чудова реалізація дальніх кидків – загалом за гру запоріжці забили 11 із 18 триочкових.
Переваги, здобутої в першій половині, гостям цілком вистачало для загального успіху. Після великої перерви, незважаючи на вилучення капітана команди Олександра Рибалка, «ФЕРРО-ЗНТУ» збільшив розрив у рахунку та з гарним настроєм повертається до Запоріжжя, де вже 22 квітня відбудеться третя гра серії.