Запорізькі школярі вибороли дев’ять нагород VІ літньої Гімназіади України з тхеквондо (ВТФ)

18-19 лютого у Хмельницькому відбулися фінальні змагання VI літньої Гімназіади України 2024 року з тхеквондо (ВТФ).  Участь в них брали 115 команд закладів загальної середньої освіти із 15 регіонів України: м. Київ, Київської, Рівненської, Волинської, Дніпропетровської,  Харківської, Івано-Франківської, Запорізької, Одеської, Вінницької, Сумської, Донецької, Полтавської, Миколаївської, Хмельницької областей – 159 здобувачів освіти, в тому числі 95 юнаків та 64 дівчат. За результатами змагань буде складено команду, яка представить Україну у змаганнях з тхеквондо на Всесвітній літній Гімназіаді (ISF Gymnasiade Bahrain 2024).

Запорізьку область представили на змаганнях 6 юнаків  і 8 дівчат, яким у підсумку вдалося вибороти дев’ять медалей – золоту, дві срібні, та шість  бронзових!

Чемпіонкою VІ літньої Гімназіади України у розділі «керугі» та ваговій категорії 46 кг стала Анастасія Каряка.  Ця спортсменка – учениця запорізької гімназії №86, тренер Гріцаєнко О.О.

Срібло гімназіади виборов Тимофій Козюра – учень ЗЗШ І-ІІІ ступенів №88. Хлопець посів  друге місце у розділі   «керугі», вагова категорія -45 кг. Тренер — Фоменко Р.А.

Також срібну медаль здобула Вероніка Булат, учениця Петропільського ліцею Широківської сільської ради, Запорізької області. Друге місце дівчина виборола у розділі «керугі», вагова категорія -46 кг, тр. Мишковець А.О.