Студенти запорізьких коледжів змагалися у настільному тенісі

У Запоріжжі на базі Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ пройшов  обласний етап Спортивних Ігор серед студентів ЗФПО України з настільного тенісу. Востаннє студенти запорізьких коледжів зустрічалися за тенісними столами 24 лютого 2022 року, у день початку повномасштабної війни. Тоді на фінал до обласного центру приїхали команди з районів, тож змагання вирішили не скасовувати. 2022-го вдруге поспіль переможцями обласних змагань стала команда  ВСП » Ногайський коледж ТДАТУ», з нині окупованого Приморська. Цього року єдиним представником районів став ВСП «Оріхівський фаховий коледж ТДАТУ». Загалом участь у змаганнях взяли вісім команд:

• ВСП « Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ»
  • КЗ «Запорізький медичний фаховий коледж» ЗОР
  • ВСП «Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ»
  • Запорізький авіаційний фаховий коледж ім. О.Г.Івченка
  • ВСП «Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ»
  • ДВНЗ «Запорізький будівельний фаховий коледж»
  • ВСП «Оріхівський фаховий коледж ТДАТУ»
  • Фаховий коледж Класичного приватного університету

Команди, складені з трьох учасників кожна (2 юнаки+1 дівчина) зіграли між собою двох групах. Без жодної поразки вийшли до фіналу студенти медичного та будівельного коледжів, з других місць в групах потрапили до квартету сильніших Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ та Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ.

У фінальному турнірі першість вирвали минулорічні срібні призери змагань з настільного тенісу – учні Запорізького медичного фахового коледжу. Друге місце посів Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ, треті – господарі змагань студенти Запорізького будівельного фахового коледжу.