Запорізькі школярі – медалісти чемпіонату України з важкої атлетики

У Хусті відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років. Медалями відзначилися на змаганнях і маленькі запорізькі силачі – вихованці КЗ «ОСДЮСШОР з важкої атлетики» ЗОР .

11-річна Валерія Савчук виборола три медалі у ваговій категорії 49 кг – срібло у сумі двоборства з результатом 109 кг, мале золото у ривку з результатом 50 кг, та мале срібло у поштовху з результатом 59 кг.

Тимофій Савчук став бронзовим призером чемпіонату України у сумі двоборства — 104 кг, і виборов малу бронзу у ривку з результатом 47 кг. У поштовху з результатом 57 кг посів 4 місце.

Семен Новіков у напруженій боротьбі підкорив штангу вагою 68 кг у ривку,  що дозволило йому здобути мале золото . Мале срібло атлет здобув у поштовху 82. А у сумі двоборства  став срібним призером чемпіонату України — 150 кг.

Тренують спортсменів ЗТУ Анатолій Орлов та ЗТУ Олена Зінов’єва-Орлова та Вікторія Князькова.