Олег Ганзенко виборов три золота чемпіонату України з важкої атлетики

У Луцьку добіг завершення Чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. Високе четверте командне місце, серед 20 областей, посіла на національній першості чоловіча збірна Запорізької області! Такий результат забезпечили два комплекти золотих медалей, які вибороли Дмитро Вороновський та Олег Ганзенко.

Про виступ Дмитра ми вже розповідали. А Олег у заключний день змагань переконливо виступив  у ваговій категорії +109 кг, з результатами 176 кг у ривку, 205 у поштовху та з сумою 381 кг, запорізький важковаговик став володарем трьох золотих нагород!

Додали очок у залік і молоді запоріжці. Зокрема у вазі +109 кг дебютант чемпіонату України серед дорослих вихованець КЗ «Запорізький обласний спортивний ліцей» ЗОР Сергій Руденко посів 5 місце з результатами ривок 130, поштовх 164 кг і сумою 294 кг.

Шосте місце у ваговій категорії 102 кг посів вихованець КЗ «ОСДЮСШОР з важкої атлетики» ЗОР Дмитро Гарус. Результати спортсмена  — ривок 135, поштовх, 168, сума двоборства – 303 кг.