Юна запоріжанка відзначилася нагородою Кубка України зі стрибків у воду

У столичному центрі спорту «Ліко» пройшов  Кубок України зі стрибків у воду серед вікових група С, D, E. Участь у змаганнях взяли участь 56 юних спортсменів з 7 команд: Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Луганської, Львівської, Харківської областей.

Серед наймолодших учасників Кубка України в категорії «Е» срібло виборола 8-річна запоріжанка Ліза Водоп`ян. Цікаво, що нагороджував медалістів у цій категорії триразовий чемпіон Європи, призер чемпіонату світу та фіналіст Олімпійських ігор Олексій Середа. Також Ліза показала сьомий результат, виступаючи на трампліні 1 м серед старших дівчат, у категорії D. А у хлопців цієї вікової категорії дев’яте місце посів запоріжець Дмитро Пак.

Відзначимо і ще один цікавий момент – серед суддів змагань дебютував молодий, але доволі досвідчений запорізький спортсмен Майстер спорту міжнародного класу, багаторазовий чемпіон та призер України, бронзовий призер чемпіонату світу серед юніорів, срібний призер чемпіонату Європи серед юніорів, фіналіст Олімпійських Ігор 2020 Євген Науменко.