«Металург» та «ЛНЗ» розійшлися миром

Запорізькі футболісти зіграли контрольний матч з амбітним «ЛНЗ», який також боротиметься у чемпіонській групі Першої ліги

18.03.2023. Товариська гра. База ФК «Рух». ФК «ЛНЗ» – МФК «Металург» 1:1 (0:1)
Голи: Бойко (54) – Сидоров (39, з пен.)
«Металург»: Байда, Басов, Польовий (Дворовенко 68), Піддубний (Палюх 46), Векляк (Лапко 68), Сокол (Страдс 68), Крапивний (Шалфєєв 68), Сейтхалілов (Хуссін 68), Сад (Сніжко 68), Могильний (Білоцерковець 68), Сидоров (Близнюк 68).
Головний тренер: Володимир Микитін
Товариський матч між двома сильними командами подарував небагато гольових моментів. У стартові 15 хвилин тривала «розвідка боєм», після чого футболісти «ЛНЗ» активізувалися в атакувальних діях. З різних дистанцій пробивали Коваленко, Бойко та Нич. Останній мав найкращий шанс, не реалізувавши вихід віч-на-віч із Назаром Байдою.
До 38-ї хвилини «ЛНЗ» грав дуже організовано у захисті. Тоді Олексій Сидоров увірвався у штрафний майданчик, де був збитий захисником. Олексій сам і реалізував пенальті, покотивши м’яч просто по центру. Черкаська команда спробувала зрівняти рахунок ще у першому таймі – знову небезпечно пробивав Назарій Нич, але цього разу влучив у поперечку.
У дебюті другої половини момент створив «Металург». Сергій Басов виграв верховий м’яч після навісу, пробивши вище воріт. Через кілька хвилин стандарт уже заробили футболісти «ЛНЗ». Віталій Бойко хитро виконав штрафний, точно спрямувавши м’яча у голкіперський кут. Після серії замін в обох командах гострих моментів не виникало. Підсумок товариського матчу – нічия 1:1.