Старий Луцьк знову дотискає Запоріжжя у заключній чверті

У битві конкурентів визначальною стала завершальна чверть, де більше сил та везіння мали гравці «Старого Луцька»

10.02.2023. Суперліга Паріматч. КСК «Шинник», БК «Запоріжжя» – БК «Старий Луцьк» 63:73 (21:17, 9:15, 21:20, 12:21)
  «Запоріжжя»: Тельчаров (14 + 5 підбирань + 6 передач + 3 перехоплення), Биков (14 + 4 передачі – 6 втрат), Бер (4 + 4 підбирання + 5 передач), Ледньов (3 підбирання + 3 передачі), Морозов (20 + 10 підбирань + 3 перехоплення – 7 втрат) – старт; Покоєнко (3 + 3 підбирання), Кліманов (4 + 3 підбирання) Дмитренко (4).
 Головний тренер: Дмитро Щіглинський
«Старий Луцьк»: Коцько (9 + 7 підбирань + 4 передачі + 4 перехоплення), Панфілов (13), Рудаков (15 + 18 підбирань + 4 передачі), Є. Коровяков (14 + 3 підбирання – 6 втрат), Бедлінський (6 + 5 підбирань) – старт; Прозапас (10), Марків, О. Коровяков, Дейна (6 – 4 втрати), Алтухов.
 Головний тренер: Володимир Журжій
Старт матчу не задався у запорізької команди. «Старий Луцьк» повів у рахунку 11:2, тоді як запоріжцям ніяк не вдавалося влучити з гри. Лише на сьомій хвилині Віталій Тельчаров реалізував 3-очковий, водночас поклавши початок потужного ривка «Запоріжжя» – 13:0.
Ситуація на майданчику швидко змінилася. Попри набагато гірший відсоток реалізації, команда Дмитра Щіглинського зуміла виграти стартову чверть 21:17. Запоріжці, які сьогоднішній матч проводили без Антона Буца, мали перевагу на підбираннях, зробили менше втрат та реалізували 10 з 13 штрафних. Найрезультативнішим у стартовій чверті став Роман Морозов – 9 очок.
У другій чверті ситуація знову повторилася: «Старий Луцьк» створив лідерство 11:3, але «Запоріжжю» вдалося відігратися наприкінці ігрового відрізку. Реалізація в обох команд залишалася. Лучани значно зменшили кількість своїх втрат, мінімально вигравши першу половину з рахунком 32:30.
На старті третьої чверті командам довелося робити незаплановану півторагодинну перерву через повітряну тривогу. Суперники повернулися на майданчик зарядженими, подарувавши вболівальникам результативний баскетбол. Рівні цифри за багатьма статистичними показниками відтворювали ситуацію на табло – 51:52 на користь «Старого Луцька» по завершення третьої чверті.
На жаль, як і у попередньому матчі між цими командами, визначальний ривок саме у заключній частині гри зробили підопічні Володимира Журжія. Баскетболістам «Старого Луцька» вдалося створити гандикап у 10 очок, що за такої ситуації було достатньо, аби довести зустріч до перемоги 73:63.
З дабл-даблом завершив зустріч Роман Морозов (20 очок + 10 підбирань), по 14 балів набрали Віталій Биков та Віталій Тельчаров. У рівній грі з конкурентом «Запоріжжю» дуже бракувало найдосвідченішого гравця у ростері Антона Буца. Команді зовсім трохи не вистачило сил та везіння аби подарувати запорізьким уболівальникам таку потрібну перемогу. Завтра підопічні Дмитра Щіглинського зіграють з «Черкаськими Мавпами» об 11:00.