Запорізькі дзюдоїсти мають три медалі чемпіонату України

5-6 листопада в Києві відбувся чемпіонат України з дзюдо серед юніорів до 21 року та кадетів до 18 років. Нагороди національної першості були розіграні вперше після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого 2022 року.

У перший змагальний день на татамі столичного легкоатлетичного манежу вийшли юніори. Незважаючи на складну ситуацію в країні, на змагання були заявлені 198 спортсменів з 20 регіонів України.

У цій віковій категорії запоріжці мають дві медалі. Срібним призером у абсолютній ваговій категорії (+100 кг) став Артур Апіцарян. А у вазі до 90 кг бронзу виборов Нікіта Батій.

У другий змагальний день нагороди національної першості розіграли спортсмени до 18 років. В цей день учасників змагань було майже вдвічі більше, ніж юніорів – 391 спортсменів з 23 областей України.

Тут єдину медаль Запоріжжю приніс Назар Гузій, який посів третє місце у вазі до 90 кг.