Микита Барабанов став переможцем чемпіонату Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій

18-19 червня у румунському місті Крайова відбувся чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF), участь у якому вже традиційно взяли також українські легкоатлети.

Збірна Україниперемогла й у змаганнях чоловічих естафетних команд 4х400 метрів.

Олексій Поздняков, Данило Даниленко, Микита Барабанов і Олександр Погорілко показали час 3:05.96 хв.

Нагадаємо, що Микита Барабанов представляє Федерацію легкої атлетики Запорізької області, тренується під керівництвом Олени Володимирівни та Костянтина Михайловича Рураків.

Ще один запоріжець — Андрій Васильєв став четвертим у складі  чоловічої естафетної команди 4х100 метрів. Збірна у складі Олександра Сосновенка, Андрія Васильєва, Станіслава Коваленка й Василя Макуха показала час 39.95 с. На дистанції 100 м Андрій Васильєв (10.85 с) за підсумками забігів посів десяте місце.