Запорізькі стрибуни у воду виграли домашній чемпіонат України серед молоді

14-18 лютого Запоріжжя приймало чемпіонат України зі стрибків у воду серед молоді. Команди з семи областей розігрували медалі національної першості у басейні «Славутич».

Найбільшу кількість нагород зуміли вибороти господарі змагань – виховані школи «Мотор-Січ», які і виграли командний залік з солідним відривом від конкурентів. Команда  Запорізької області посіла перше командне місце набравши 2570 очок. Друге місце  Харківська область -1140 очок, третьою стала  Миколаївська область – 865 очок.

Лідером за кількістю нагород у складі запорізької команди стала Софія Шинкаренко – дівчина здобула чотири золоті і дві срібні медалі.

Трамплін 3 м  мікст — Поліна Волошина/Тимофій Соболевський

Підготували переможців та призерів чемпіонату України ЗТУ Турова Т.О., ЗТУ Журавльова І.В., ЗТУ Свиридов В.Г.,  Криніцина О.М.

Переможці та призери змагань отримали сувеніри від Запорізького обласного відділення національного олімпійського комітету України.