Запоріжець Сергій Фролов пробився до фіналу Олімпійських Ігор у змаганнях з плавання

Як ми вже повідомляли, сьогодні на Олімпійських Іграх в Токіо стартували представники запорізького плавання. На дистанції 800 м боровся за вихід до фіналу досвідчений запоріжець, Заслужений майстер спорту України, Сергій Фролов, для якого це вже третя Олімпіада в кар’єрі. У своєму запливі Сергій показав четвертий час 7:47.67. Цей результат став сьомим у загальному заліку, і дозволив Сергію пройти до фіналу.

Виграв цей заплив інший українець – чемпіон світу, п’ятиразовий чемпіон Європи Михайло Романчук, встановивши новий рекорд України 7:41.28    хв.

Таким чином, у серед восьми фіналістів  Олімпійським Ігор на дистанції 800 м вільним стилем  виступатиме двоє українців! Медалі розіграють 29 липня.