Національний рекорд, золото і два срібла – запорізькі легкоатлети успішно виступили у Туреччині

В Ерзурумі  (Тереччина) на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з естафетного бігу, чоловіча збірна України у складі: Ерік Костриця, Сергій Смелик, Андрій Васильєв, Кирило Приходько, посіла друге місце, показавши час — 38.51 сек!

Андрій Васильєв – представляє Запоріжжя і тренуються під керівництвом Василя Ярославовича Боднара.

Ще один молодий запорізький легкоатлет, Микита Барабанов став срібним призеро чемпіонату ABAF у складі естафети 4х400 м. Українська збірна, у складі: Олександр Погорілко, Данило Даниленко, Олексій Поздняков  та Микита Барабанов показала один з кращих результатів в історії — 3.03.40. Тренують спортсмена Олена та Костянтин Рураки.

В рамках змагань відбулися індивідуальні забіги. Спортсменка федерації легкої атлетики запорізької області Катерина Климюк з рекордом турніру, і кращим особистим результатом сезону перемогла на дистанції 400 метрів (52.64 с). В бігу на 100 м Андрій Васильєв посів восьме місце (10.47 с).