Юні запорізькі важкоатлети зібрали потужний комплект медалей чемпіонату України

У Дніпрі відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед кадетів до 17 років .

Збірна Запорізької області показала такі результати:

Сергій Руденко выборов три золоті медалі у ваговій категорії 96 кг (ривок, поштовх та сума двоборства). Спортсмен — вихованець ЗСЗОШІСП. Тренується під керівництвом ЗТУ Анатолія Орлова, ЗТУ Олександра Слободянюка та Анастасії Манєвської. Перший тренер Ярослав Нагорняк.

Ярослав Низовий выборов три нагороди. Бронза у ривку , срібло у поштовху  та срібло у сумі двоборства . Вихованець МДЮСШ «Колос» Кам’янка-Дніпровка. Тренер Євген Низовой.

Данило Борисевич –у ваговій категорії 55 кг став срібним призером у сцмі двоборства  з результатом 180 кг. А також виборов бронзу у ривку — 80 кг і срібло у поштовху – 100 кг. Вихованець ЗСЗОШІСП. Тренується під керівництвом ЗТУ Анатолія Орлова та Анастасії Манєвської. Перший тренер Ярослав

Анна Кірстюк виборола три золоті медалі у ваговій категорії 76 кгривок, поштовх, сума двоборства). Вихованка ОСДЮСШОР з важкої атлетики ім Л.І Жаботинського. Тренується під керівництвом Олександра Ненадова (с. Преображенка).

Євгенія Тініна виборола три срібні медалі чемпіонату у ваговій категорії 64 кг(ривок, поштовх, сума двоборства). Вихованка ЗСЗОШІСП. Тренується під керівництвом ЗТУ Анатолія Орлова та Анастасії Манєвської.

Анжеліка Жукова виборола бронзову медаль у ваговій категорії 59 кг (сума двоборства) та виконала норматив Майстера спорту України з важкої атлетики. Вихованка с. Дніпровка. Тренер Жуков Олександр.

Дебютантка чемпіонату України Сєвда Кадирова виборола бронзову медаль у ваговій категорії 76 кг (ривок) у загальному заліку посіла четверте місце. Вихованка ЗСЗОШІСП. Тренується під керівництвом ЗТУ Юхима Магаляса та Анастасії Манєвської.

Валерія Орлова посіла 5 місце у ваговій категорії 45 кг з особистим рекордом у сумі двоборства 101 кг. Вихованка ОСДЮСШОР-ЗОШВСМ. Тренується під керівництвом ЗТУ Анатолія Орлова та Олени Зінов’євої-Орлової.