Запорізькі борці невдало виступили на чемпіонаті Європи

У Варшаві добіг завершення чемпіонат Європи з боротьби. У складі збірної України виступали на першості континенту двоє запорізьки борців греко-римського стилю – Михайло Ступін (55 кг) та Олексій Масик (67 кг).

Нажаль, обидва спортсмени не зрушили далі стартових поєдинків. Михайло Ступін у напруженій боротьбі з білоруським спортсменом Артемом Катсаром поступився  на шостій хвилині з рахунком 3:6, та у підсумку посів десяте місце в загальному заліку.

Олексій Масик у зустрічі 1/8 програв вірменському борцю Славіку Галустяну 9:0, як результат — 17 місце чемпіонату Європи.

Зазначимо, що українським класикам вдалося вибороти три бронзові медалі чемпіонату Європи — Віктор Петрик, Максим Євтушенко та Жан Беленюк  стали третіми у своїх вагових категоріях. У загальнокомандному заліку українська збірна з греко-римської боротьби посіла четверте місце.