Запорізька молодь взяла участь у чемпіонатах Європи з дзюдо

У хорватському місті Пореч пройшли  Чемпіонат Європи з дзюдо серед юніорів та спортсменів до 23 років.

У складі обох збірних України виступали на континентальній першості запоріжці — Дмитро Пилипенко (-81 кг) та Данило Гололобов (-100 кг) виступали серед юніорів, а Аслан Куразов (-100 кг) на чемпіонаті Європи U23.

Жодному із запоріжців не вдалося пройти далі стартової зустрічі – Пилипенко програв спортсмену з Косово, Гололобов – румуну, а Куразов у наполегливій битві поступився росіянину.

Зазначимо, що представникам інших областей поталанило більше — українські юніори вибороли чотири медалі чемпіонату Європи: срібні медалі вибороли Олег Вередиба (до 60 кг), Артем Бубир (до 81 кг) і Євгеній Балєвський (+ 100 кг). Бронзовою медалісткою стала Руслана Булавіна (понад 78 кг).

Серед спортсменів до 23 років бронзовим призером змагань став Геворг Манукян, вага до 81 кг.