Запорізькі гандболісти, у складі збірної України, внічию зіграли з Росією у відборі на Євро

У Мінську збірна України з гандболу, у складі якої виступають гравці запорізького «Мотора», провела перший матч відбору на Євро 2022

Відбір на Євро-2022. Група 3. 1 тур
Україна — Росія 27:27 (13:16)5 листопада. Мінськ. Арена «Уручьє»

Україна: Шамрило, В’юник; Жуков 7, Онуфрієнко 5, Ільченко 3, Денисов 5, Кириленко 1, Козакевич 5,  Міноцький, Буйненко, Тютюнник,  Садовий, Кравченко,  Жук, Горіга,  Бурзак

Росія: Кірєєв 1, Павленко, Заболотін; Атьман 6, Ніколаєнков, Сорока 4, Фокін 7, Андрєєв, Єрмаков 1, Васильєв 2, Іванов, Котов 2, Житников 1, Масленніков, Виноградов 2, Белевцов, .

Штрафний час: 12 — 8

Семиметрові: 3/4 — 2/2

Судді: Марко Борічіч та Деян Марковіч (обидва — Сербія)

Делегат ЄГФ: Ніколае Візітіу (Молдова)

У першому таймі гра була рівною, але за п`ять хвилин до кінця росіяни вийшли вперед на два м`ячі, до перерви збільшили перевагу до трьох голів — 16:13 на користь Росії.

На початку другого тайму Україні вдалося скоротити відставання, зрівняти рахунок, а тоді навіть вийти вперед — 20:19. Утім, лідер у матчі постійно змінювався, а остання 10-хвилинка розпочалася з рахунку 23:23.

У цей момент росіянам вдалося вирватися вперед з різницею у два голи, 26:24. Україна відігралася, але за півтори хвилини до фінального свистка залишилася в меншості, українці пропустили, 26:27.
Однак за 45 секунд до кінця збірна України провела красиву комбінацію, вивели на кидок Артема Козакевича, який знову зрівняв рахунок — 27:27. В останні секунди у більшості атакували росіяни, але забити не змогли.

Зрештою, м`яч за 5 секунд до кінця опинився в українців, але повноцінну атаку не вдалося провести. Як наслідок, результат матчу 27:27.

Повторний матч Україна і Росія проведуть також у Мінську 7 листопада.