У Запоріжжі вперше за 20 років відбувся дитячий рейтинговий турнір з великого тенісу

Наприкінці червня у Запоріжжі вперше, за ініціативи обласної федерації тенісу та  під егідою Федерації тенісу України, відбувся тенісний турнір— «Кубок Стрели». Рейтингові змагання мали статус 2 категорії, і проходили серед спортсменів до 12 років. Зазначимо, що рейтингових дитячих турнірів в нашому місті не проходило останні 20 років.

Новий турнір викликав цікавість серед представників різних міст України, а родзинку змаганням надавали ще й призи  – тенісна атрибутика з автографами лідерів національної збірної України. Цього разу всі вони дісталися гостям, а запоріжці відзначилися двома четвертими місцями, які посіли Павло Колесніков і Софія Карпова.

У змаганнях дівчат перше  місце посіла  — Анастасія Ніколаєва (Дніпро), друге — Єлизавета Крива (Дніпро) і третє — Юлія Кочерженко (Кам’янське). У хлопчиків переможцем став- Тимур Чуканов (Харків), друге місце виборов В’ячеслав Шарбенко (Полтава), третє — Ярослав Ткачов (Харків).