Запорізькі пляжні волейболісти окупували майже весь п’єдестал чемпіонату України

У Сумах пройшов двозірковий тур Чемпіонату України 2020 з пляжного волейболу серед чоловіків і жінок.

Участь в цьому турі взяли 19 чоловічих і 13 жіночих пар, в тому числі і запоріжці, яким вдалося забрати додому більшість нагород!

Серед чоловіків перемогу здобули запорожці Денис Денисенко та Владислав Емельянчик, які в фіналі обіграли сумчан Максима Гладуна і Євгена Журавля. Третє місце у запорожців Андрія Бабича / Микити Степанова, які обіграли в бронзовому фіналі сумчанина з казахстанським громадянством Олександра Дяченка і ще одного «господаря піску»  Ігоря Маслова.

Серед жінок виграли Ангеліна Хміль і Тетяна Лазаренко із Запоріжжя, які обіграли у фіналі киянок Світлану Бабуріну і Діану Луніну. Третє місце у сумчанки Марини Гладун і Євгенії Баєва із Запоріжжя.