Андрій Васильєв: В фіналі чемпіонату України показав навіть трохи несподіваний для себе час

Переможцем юніорського чемпіонату України з легкої атлетики в бігу на 60 м став запоріжець Андрій Васильєв. В фіналі вихованець СДЮШОР «Металург», який тренується під керівництвом Василя Ярославовича Боднара, встановив новий особистий рекорд — 6.78 сек. Більше того, цей показник посів 8 місце в європейському рейтингу серед спортсменів до 20 років!

Ми попросили Андрія прокоментувати свій результат:

• Виступом повністю задоволений, зумів показати все те, на що розраховував. Конкуренція безумовно була, це спорт і тут в будь-який момент все може піти не за планом, однак у мене вийшло зібратися на фінальний забіг і виграти.
  • Показаним часом задоволений?
  • Показник відмінний, навіть трохи несподіваний для мене, розраховував скоріше на 6.85 сек.
  • Те, що перед цим виступав на командному чемпіонаті України, допомогло показати такий результат?
  • Командний чемпіонат України був швидше репетицією перед юніорсьим, завдання полягало лише в тому, щоб відібратися у фінал, тим самим повністю повторити сценарій юніорського чемпіонату. Тому в якійсь мірі мені допоміг командний чемпіонат.
  • Які подальші плани на зимовий сезон?
  • Що стосується планів, то на жаль через захворювання не зможу поїхати в Стамбул, на чемпіонат Балканських ігор, хоча гадаю шанси на перемогу у мене там були. Після одужання будемо дивитися далі, наприкінці лютого є матчева зустріч, якщо все складеться — поїду туди.