Марія Скора стала п’ятою на відкритому чемпіонаті Океанії з дзюдо

Запорізька спортсмнка в Австралії не оминула можливості сфотографкватися з символом країни — кенгуру

На край світу за рейтинговими очками вирушили запорізькі дзюдоїсти – Марія Скора та Данило Гуцол. В Австралії наші спортсмени взяли участь у відкритому чемпіонаті Океанії, де мірялися силами представники 66 країн.

У ваговій категорії до 100 кг, Данило Гуцол вже у першому поєдинку зазнав невдачі від француза.

А Марія в категорії до 57 кг провела п’ять поєдинків. Вигравши австралійку та бразильянку, поступилася німкені та вирушила до втішного турніру. Там Марія була сильнішою за представницю Росії, а от бронзу, нажаль, програла спортсменці з Тайпею. У підсумку запоріжанка посіла п’яте місце Oceania Judo Open Perth 2019.