Юна запорізька атлетка стала віце-чемпіонкою України з метання списа

У Кропивницькому стартував Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та мол.). В перший день змагань срібло принесла Запорізькій області Валерія Риженко. У секторі метання списа вихованка Анатолія Володимировича Кушнірука (СДЮШОР «Металург») показала в кращій спробі результат 35.20 м, який приніс їй друге місце національних змагань!

В бігу на 100 м у дівчат з новими особистими рекордами кваліфікувалися до фіналу Олександра Литвиненко (СДЮШОР «Металург», тренер Апанович Л.Д.) — 13.27 сек, та Анна Гордіюк (СДЮШОР «Металург», тренери Борисенко В.В., Борисенко О.І.) — 13.22 сек. У фіналі дівчата посіли сьоме і восьме місця відповідно (результат Олександри — 13.88 сек, Анни — 14.11 сек)

У юнаків пройшов до фіналу на дистанції 100 м Генадій Макшанцев (СДЮШОР «Металург», тренер Новицький А.Ф.), в кваліфікації спортсмен показав час 11.99 сек, а в фіналі став восьмим з результатом 12.13 сек.

В біга на 1500 м у дівчат восьмою фінішувала в фіналі Ангеліна Єфремова (ДЮСШ №10, тренер Тиховська Л.С.) — 5:42.25.

У змаганнях з семиборства серед дівчат четвертою, після першого дня змагань, іде Марина Балаховцева (СДЮШОР «Металург», тренери Борисенко В.В., Борисенко О.І.) – 2014 очок. Сьогодні Марина з особистим рекордом була п’ятою на 100 м в бар’єрами -17.71 сек. Також встановила особистий рекорд у секторі штовхання ядра — 10.91 сек. Показала восьмий результат у стрибках у висоту — 1.37 м та 12-й в бігу на 200 м — 30.84 сек.