Вероніка Крамаренко – срібна призерка чемпіонату України зі стрибків у висоту

У Кропивницькому завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (спортсмени 2002 р.н. та молодші). За його підсумками спортсмени Федерації легкої атлетики Запорізької області вибороли дві срібні медалі. До срібла Ярослави Аполосової у секторі метання списа, медаль того ж ґатунку додала Вероніка Крамаренко. У фіналі стрибків у висоту вихованка Миколи Івановича Кардача подолала планку 1 м 70 см.

Ще одна вихованка цього тренера Анна Бобровник посіла п’яте місце у змаганнях з семиборства.

В перший день змагань спортсменка показала три особисті рекорди – в бігу на 200 м (29.73 сек), штовханні ядра (11.33 м), та стрибках у висоту (1 м 55 см), а також була четвертою в бігу на 110 м з бар’єрами (17.60 сек). Набравши ра сумою чотирьох видів 2326 очок, Анна посідала третє місце після першого дня змагань багатоборок. У заключний день програми запоріжанка повторила кращий результат цього сезону у секторі стрибків у довжину — 4.61 м, метнула спис на 29.64 м, а 800 м пробігла за 3:05.63. Набравши в за сумою семи видів 3567 очок, Анна Бобровник увійшла до топ-5 лідерок чемпіонату України.

У фіналі естафети 100+200+300+400 м, п’ятий результат показали запорізькі дівчата – Вероніка Бизова, Мілена Раматова, Тетяна Цветкова, Анна Глигало, запорізький квартет фінішував з часом 2:25.81.

Шостою у фіналі бігу на 800 м стала підопічна Галини Онуфріївни Місірук, Анна Глигало, з часом 2:21.07.