Ще один запорізький спортсмен виборов бронзу Всесвітніх Ігор з єдиноборств серед школярів Combat Games

Збірна України феєрично виступила на Всесвітніх іграх з єдиноборств серед школярів Combat Games, які сьогодні фінішували у Будапешті. Нагадаємо, медалі розігрували у дзюдо, тхеквондо, карате, вільній та класичній боротьбі. Українським школярам вдалося вибороти у цих єдиноборствах 52 медалі (12 золотих, 20 срібних, 20 бронзових), та посісти перше місце командного заліку!

Дві нагороди поклали до командної скарбнички запоріжці. Як ми вже повідомляли, у перший день бронзу здобув Олександр Торопов. А сьогодні ще одну медаль бронзового гатунку приніс Україні учень Запорізького загальноосвітнього багатопрофільного навчально-виховного комплексу №106, Єгор Куліш, який представляв нашу країну у змаганнях борців греко-римського стилю! Спортсмен посів третє місце «ISF World School Combat Games 2019» у ваговій категорії 44 кг.

Пяті місця посіли у змаганнях з дзюдо Роман Крохмальов та Ірина Пщулковська.

Вітаємо запорізьких спортсменів, їх батьків та тренерів з чудовим виступом і перемогою збірної України!