Віталій Шепель – бронзовий призер European Judo Open

Румунське містечко Клуж-Напока приймало турнір серії EUROPEAN OPEN з дзюдо. В складі збірної України за медалі боролися і представники Запорізької області — Олександр Мойсей 66 кг, Богдан Зусько 81 кг, Віталій Шепель 90 кг, Марія Скора 57 кг.

Найуспішніше серед запоріжців виступив Віталій Шепель, який у ваговій категорії до 90 кг провів п’ять поєдинків: впоравшись з суперниками із Румунії, Угорщини та Словаччини, у півфіналі Віталій поступився бельгійцю. Втім у зустрічі за третє місце взяв реванш, і перемігши спортсмена із Сербії здобув бронзову медаль!

Олександр Мойсей провів чотири зустрічі  посів сьоме місце. Решта запоріжців  опинилася поза топ-7.

У медальному заліку збірна України посіла 13 позицію, здобувши дві бронзові медалі.