Запорізькі паратхеквондисти принесли Україні перемогу у відкритому чемпіонаті Африки

20 лютого в Хургаді, Єгипет, відбулися рейтингові змагання до Паралімпійських ігор «Afrikan Para Taekwondo Open Сhampionship» серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. У змаганнях взяли участь паратхеквондісти з 20 країн, в тому числі збірна команда України, спортсмени якої завоювали 3 золоті і 1 бронзову медаль.

Одразу трьом спортсменам із Запоріжжя вдалося покласти до національної скарбнички золоті медалі — чемпіонами стали Вікторія Марчук (категорія К43, вагова до 49кг), Антон Липовий (K42, вагова до 61кг) та Юлія Липецька (К43, вагова понад 58кг). Бронзу приніс комаді Антон Швець (К43, вагова категорія до 75кг) з Ладижина.

У загальнокомандному заліку збірній України не було рівних, вона посіла перше місце. Друге і третє між собою розділили збірні Туреччини і Азербайджану, повідомляє федерація тхеквондо України.