Вікторія Кесарь – переможниця турніру серії Гран-Прі

У німецькому місті Росток стартувала 25 серія FINA Diving Grand Prix Meeting. Участь у змаганнях взяли спортсмени з 22 країн. Національну збірну команду України представили дев’ять спортсменів, в тому числі і запоріжців – Вікторія Кесарь, Олег Сербін та Євген Науменко.

Блискуче розпочала новий міжнародний сезон Вікторія Кесарь. Досвідчена запоріжанка, виступаючи в парі зі Станіславом Оліферчиком, в міксті на трампліні 3 м, виборола золото турніру Гра-Прі! Українці стали переможцями, набравши 281.97 балів.

А от хлопці впритул наблизилися до п’єдесталу пошани. Олег Сербін та Євген Науменко стали четвертими в синхронних стрибках з 10-метрової вишки (334.95). На цьому ж снараді Олег Сербін також посів четверте місце в індивідуальному виступі (419.45).