Юрій Кондраков – у топ-5 кращих бомбардирів чемпіонату світу зі стрітболу

В китайському Сіані відбувся чемпіонат світу з баскетболу 3х3 серед гравців до 23 років. У складі чоловічою збірної збірної України під керівництвом Сергія Алферова, виступали Микита Руслов,  Євген Балабан, Віталій Зотов та запоріжець Юрій Кондраков.

Українська команда впевнено вийшла зі своєї групи, здолавши збірні Тайпею 20-14, Румунії 22-15, Чехії 22-15 та Японії 21-18

Таким чином українці пройшли до чвертьфіналу, де їм протистояли французи. Упродовж всього ігрового часу на майданчику точилася рівна боротьба. На заключних секундах основного ігрового часу українці вийшли вперед завдяки точному влучанню з-за дуги. Однак суперники встигли зрівняти рахунок. У овертаймі кілька наших атак були безрезультатними. Натомість французи зуміли двічі результативно прорватися під наше кільце. 19:17 – перемогу в овертаймі виривають суперники. Українці зупиняються на п’ятому місці.

Відзначимо також високе п’яте місце Юрія Кондракова списку кращих бомбардирів світової першості – у п’яти матчах гравець БК «Запоріжжя» приніс команді 40 очок.

Доречі, жіноча збірна України Олена Бойко, Єлізавета Митіна, Юлія Мусієнко, Вікторія Кондусь (Тренер: Володимир Холопов), везе додому бронзові медалі чемпіонату світу!