Запорізька легкоатлетка допомогла збірній встановити національний рекорд

bryzgina (5)Дві медалі і 26-е місце у командному заліку – такий підсумок виступу збірної України на чемпіонаті світу U20 з легкої атлетики, який 24 липня завершився у Бидгощі, повідомляє ФЛАУ.

Слідом за медаллю Гліба Піскунова з метання молота на п’єдестал пошани піднялася і Юлія Левченко. Змагання зі стрибків у висоту проводилися у заключний день чемпіонату. Юлія долала всі висоти з першої спроби. 1,86 м не стали винятком. Саме вони і принесли українці бронзову медаль. Перемогла чешка Міхаела Груба (1,91 м). Мексиканка Ксімена Лізбет Есквівел друга (1,89 м).

Проте на цьому успіхи українців не закінчилися. Естафетна четвірка 4х400 метрів у складі якої і запоріжанка Анастасія Бризгіна, зуміла встановити нове національне досягнення.

Команда у складі  Яни Качур, Анастасії Бризгіної, Дарії Ставничої і Джойс Коби фінішувала п’ятою з національним рекордом України U20 (3.33,95 хв). Перемогли американки з найкращим результатом сезону у світі серед атлеток віком до 20 років (3.29,11 хв).