Дублери БК «Запоріжжя» двічі здолали херсонський «Сіті»

bc-zp-2Цих вихідних вищолігова дочірня команда БК «ЗАПОРІЖЖЯ», яка перебуває на другій сходинці турнірної таблиці, зіграла матчі передостаннього туру чемпіонату України серед колективів вищої ліги (дивізіон «Б»). Суперником підопічних Вікторії Большакової та Кирила Вікторова був херсонський «Сіті», що посідає третє місце.

Перша гра

«ЗАПОРІЖЖЯ-2-ЗНТУ» — «СІТІ» (Херсон). 97:70 (25:21, 22:26, 31:13, 19:10).

Запоріжжя 2 квітня. Спорткомплекс ЗНТУ.

«ЗАПОРІЖЖЯ-2-ЗНТУ»: Вад. Биков (21), Кондраков (21 + 5 підбирань + 11 передач + 6 перехоплень), Михеєв (16 + 9 підбирань), Бартоломеєв (11 + 5 підбирань), Віт. Биков (13 + 6 підбирань + 5 перехоплень); Морозов, Мясоєдов (15), Бобро, Рагімов.

Друга гра

«ЗАПОРІЖЖЯ-2-ЗНТУ» — «СІТІ». 85:70 (24:17, 26:15, 20:18, 15:20). Запоріжжя. 3 квітня. Спорткомплекс ЗНТУ.

«ЗАПОРІЖЖЯ-2-ЗНТУ»: Вад. Биков (10 + 9 підбирань), Кондраков (20 + 5 передач), Міхеєв (13), Бартоломеєв (19 + 9 підбирань), Віт. Биков (16 + 8 підбирань + 5 передач); Мясоєдов (7 + 7 підбирань), Бобро, Морозов, Соколенко, Рагімов.

Коментар тренера запорізької команди Кирила ВІКТОРОВА:

«Нам протистояла гарна команда, кілька гравців якої доросліші за наших. Саме цим можна пояснити те, що перша половина суботньої гри проходила за рівного суперництва й завершилася з рахунком 47:47 після того, як мети досяг триочковий кидок Вадима Бикова. А після великої перерви на грі гостей, які приїхали до Запоріжжя обмеженим складом, позначилася втома. Ми застосували активний захист і довели перевагу майже до 20 пунктів.

Натомість наступного дня наша команда володіла перевагою протягом усієї першої половини матчу й досягла 18-очкового відриву. Коли ж наслідок дводенного протистояння почали вилився у втому, довелося гравцям надавати перепочинок на дві-три хвилини. Тому в другій половині зустрічі дії нашої команди виглядали менш переконливо».

Наразі лідирує маріупольський «Азовмаш», в активі якого 14 перемог після 16 матчів. На другому місці запорізькі резервісти – 11 перемог у 14 іграх, на третьому – херсонці (6 перемог).

Заключний тур першості «ЗАПОРІЖЖЯ-2-ЗНТУ» зіграє через два тижні у Сумах.