Запорізькі майстри легкої атлетики вдало виступили в Києві

beg-masters

У Києві в легкоатлетичному манежі ШВСМ відбувся зимовий чемпіонат України серед ветеранів. В змаганнях взяли участь 200 спортсменів з 21-го регіону. Майстри оновили 17 національних рекордів – 7 у чоловіків та 10 у жінок.

Один з рекордів на рахунку запорізького спортсмена — Юрій Вострухін. Він встановив новий рекорд України серед спортсменів вікової категорії 30+ в естафеті 4Х200 м в команді зі спортсменами з інших областей (1: 37.60). Крім того на рахунку легкоатлета дві золоті медалі в бігу на 200 м (25.23) та 400 м (55.99), у віковій групі 40-44 роки.

Ігор Мельничук став чемпіоном України на дистанції 60 м (8.69), у віковій групі 55-59. У категорії 60-64 років в цій же дисципліні золото завоював Володимир Багрін (8.15). Обидва спортсмена виграли і фінали на дистанції 200 м в своїх вікових категоріях. А Володимир став ще й чемпіоном України у складі естафети 4Х200 м.

Срібло в бігу на 60 м, у віковій категорії 45-49 років  завоював Андрій Сущенко (8.09).

У командному заліку чемпіонату України запорізькі легкоатлети сьомі в своїй групі областей.

Наприкінці березня в італійському місті Анколе стартує чемпіонат світу з легкої атлетики в приміщеннях серед ветеранів. Запоріжці також збираються взяти в ньому участь — у бігу на 200 і 400 м серед спортсменів вікової категорії до 40 років, виступить Юрій Вострухін. А в змаганнях легкоатлетів до 60 років буде боротися за медалі запорожець Володимир Багрин. Він підкорюватиме дистанції в 60 і 200 м.