«Ферро-ЗНТУ» начал год с поражения

В Черкасах запорожці уступили местным «мавпам»

«Черкаські Мавпи» (Черкаси) – «ФЕРРО-ЗНТУ» (Запоріжжя). 94:83 (25:16, 28:30, 28:15, 13:22).

Черкаси. 11 січня. Палац спорту «Будівельник».

Судді: В. Ісаченко, В. Педьєв, О. Буханевич.

«Черкаські Мавпи»: Корочкін (6), Любічич (10 + 8 підбирань), Томас (24 + 5 підбирань), Яковлєв (4 + 7 передач), Хантер (15 + 8 підбирань); Пархоменко, Делінінкайтіс (20), Івшин (9), Неруш, Свонсон (6 + 5 підбирань + 5 передач).

«ФЕРРО-ЗНТУ»: Лебединцев (7), Шеппелл (2), Мур (12 + 11 підбирань), Вернер (11), Кулпеппер (14); Рибалко (7 + 6 підбирань), Гуінн (12 + 5 підбирань), Дикий, Тимощук, Буцький (18 + 6 передач).

Кидки з гри: 2-очкові – 26/39 – 21/40, 3-очкові – 10/26 – 10/26. Штрафні кидки: 12/19 – 11/20. Підбирання м’яча: 27/9 – 24/13.

За визначенням одного з наставників запорізького клубу Дмитра Щиглинського, в цьому матчі баскетболісти «ФЕРРО-ЗНТУ» не проявили потрібного сумління в захисті, а дослівніше – «зіграли огидно». Складалося враження, що «Мавпи» вийшли на паркет з величезним прагненням до перемоги, чого не можна сказати про гостей. Особливо дошкуляли останнім екс-гравці запорізької команди Чарльз Томас, Вінсент Хантер і Денис Яковлєв. Втім, вони завжди діють проти своїх колишніх одноклубників з подвійною енергією, і звітний матч не став винятком з цієї традиції.

У першій чверті господарям вдалося досягти переваги в 9 пунктів завдяки виграній боротьбі за відскоки. І хоча до великої перерви запоріжцям вдалося скоротити відставання до 7 очок (46:53), третя чверть виявилася для них провальною – 15:28. У четвертому періоді гості, нарешті, проявили бійцівські якості, але це стосується переважно українців, насамперед, Артема Буцького, а також Олександра Рибалка і Андрія Лебединцева. Решті ж баскетболістів «ФЕРРО-ЗНТУ» не вдалося продемонструвати притаманну їм гру, а вірніше, це не дозволили їм зробити господарі, повідомляє пресс-служба БК «Ферро-ЗНТУ».