«Ферро — ЗНТУ» уступает "Днепру"

И опускается на третью строчку турнирной таблицы

«Дніпро» (Дніпропетровськ) – «ФЕРРО-ЗНТУ» (Запоріжжя). 76:69 (16:14, 12:26, 24:16, 24:13). Дніпропетровськ. 16 грудня. Палац спорту «Метеор».

Судді: Б. Рижик, О. Нагорний, О. Буханевич.

«Дніпро»: Кікерт (17 + 7 підбирань), Щепкін (2), Лоу (11 + 5 підбирань + 10 передач), Тимофєєнко (11 + 7 підбирань), Місяць (5); Кобець, Корнієнко (18 + 10 підбирань + 5 перехоплень), Мішула (12).

«ФЕРРО-ЗНТУ»: Змитрович, Лебединцев (2), Шеппелл (16 + 5 підбирань), Мур (14 + 6 підбирань), Кулпеппер (14); Рибалко (3), Гуінн (7), Вернер (13 + 6 підбирань + 7 перехоплень), Буцький (6 передач).

Кидки з гри: 2-очкові – 25/46 – 19/42; 3-очкові – 5/12 – 6/22. Штрафні кидки: 11/12 – 13/15. Підбирання м’яча: 28/11 – 17/10.

У першій чверті обидві команди не стільки грали, скільки розігрівалися, настільки прохолодно було в Палаці спорту «Метеор». Та навіть програш цієї 10-хвилинки (14:16) ще не віщував запоріжцям кінцевої невдачі. Тим більше, що в наступному періоді гості, серед яких найактивнішим був Джеремі Шеппелл, здавалося, знайшли свою гру і пішли на велику перерву за переваги у 12 очок – 40:28.

Однак третя і четверта 10-хвилинки виявилася провальними для «ФЕРРО-ЗНТУ». Позначилася погана реалізація атак запоріжцями, численні промахи в захисті, головне ж – гості суттєво програли підбирання м’яча – 27:39, що й зумовило їхню поразку. Доморощені високі «Дніпра» Максим Корнієнко, Станіслав Тимофєєнко і австралійський легіонер Деніел Кікерт явно переважали своїх опонентів у боротьбі під щитами, а Деррік Лоу чудово впорався з функцією постачальника результативних передач.

Які висновки гравці запорізького клубу зробили з цієї невдачі, ми дізнаємось у вівторок, коли «ФЕРРО-ЗНТУ» прийматиме маріупольський «Азовмаш».